Horizonti Shqipetare


Horizonti Online
 
ForumHorizontiCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 80
Reputacioni juaj : 1
Join date : 26/10/2009
Age : 31
Location : Itali

MesazhTitulli: Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt   Fri Oct 30, 2009 7:51 am

Vajzat duan Dashuri Kuse djemt duan Sinqeritet Very Happy

_________________
Ka njerez qe jetojne pa nje qellim.Ata nuk ecin vete Por shkojn andej nga fryen era
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.peqinicity.tk
 
Cfar duan vajzat? Cfar Duan Djemt
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» GJEOSTRATEGJIKE SERBIA ËSHTË ORVATUR T’I PËRVETËSOJË EDHE ME LUFTË DIPLOMATIKE
» Shqiptarja braktisë burrin dhe dy vajzat për t’iu bashkuar ISIS-it
» Babai vret tri vajzat e vogla për t’iu shmangur shkollimit të tyre (Foto)
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë !
» Alfred Papuçiu: Akademiku Bedri Dedja - shkrimtar poliedrik mbarëkombëtar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Horizonti Shqipetare  :: Koha E Lire&Shoqeria :: Problemet Shoqerore-
Kërce tek: